کاریابی و نیازمندی آلمان
کاریابی و نیازمندی آلمان

چشم انداز و اهداف

تیم کاریابی و نیازمندی آلمان تلاش می کند با اجرای برنامه ها و اهداف خود، قدم به قدم با ارائه خدمات متمایز و خلاقانه و با مسئولیت پذیری کامل، گامی جدید برای هموطنان و همزبانان خود بردارد.

با توجه به قانون جدید مهاجرت کاری کشور آلمان و نیاز مبرم به بستری مناسب برای ایجاد ارتباط بین کارفرما و پیمانکار، تیم کاریابی ما تمام نیازهای این زمینه را شناسایی و با آموزش ها و طراحی بستری مناسب ، به کاربران خود در زمینه مهاجرت کاری آلمان یاری می رساند.

در نظر داشته باشید که ما یک موسسه مهاجرتی نیستیم و تنها بستر ایجاد ارتباط بین کارفرما (شرکت ها و سازمان های آلمانی) با شما را بر قرار خواهیم کرد و امید است با آموزش های مناسب ما در این راه به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید.

همچنین ایجاد محیطی برای خرید و فروش بی واسطه در سراسر آلمان برای هموطنان و همزبانان عزیز یکی از این اهداف بود که هر روز با تلاش تیم خود، بصورت مستمر در حال بهبود و تکامل آن هستیم.

برنامه های اجرایی که به زودی بر روی وبسایت و اپلیکیشن قرار خواهند گرفت شامل بستری برای تجارت بین المللی مطمئن و سرویس پستی آسان و همچنین چندین اهداف دیگر که در آیندۀ نزدیک از آنها رونمایی خواهد شد.

راهنمای خـرید امن

برای مطالعه راهنمای خرید امن اینـــجا کلیک نمایید.

درخواست اضافه کردن امکانات جدید

در صورتی که پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در «کاریابی و نیازمندی آلمان » و یا اضافه نمودن امکانات و گزینه‌های جدید در ذهن‌تان دارید، خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادهای خود را از راه‌ ایمیل با ما درمیان بگذارید. به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما به طور کامل انتقال داده شده و در صورت تأیید توسط تیم‌های فنی و اجرایی برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

همچنین در صورت تمایل به همکاری با تیم کاریابی و نیازمندی آلمان از طریق ایمیل و بصورت درخواست برای ما ارسال نمایید.

درخواست اضافه کردن شهر جدید

شهرها بر اساس جمعیت‌شان به وبسایت و اپلیکیشن کاریابی و نیازمندی آلمان اضافه شده‌اند. در صورتی که تعداد درخواست‌های مستقل و مجزا برای اضافه کردن یک شهر جدید زیاد باشد، شهرهای جدیدی نیز به کاریابی و نیازمندی آلمان افزوده خواهند شد. لطفا درخواست اضافه کردن شهر خود را از طریق ایمیل با ما درمیان بگذارید. همچنین اگر در حال حاضر شهر یا ایالت شما در «کاریابی و نیازمندی آلمان» قرار ندارد، شما می‌‏توانید برای ثبت آگهی‌تان از مرکز ایالت و یا شهرهای اطراف خود نیز استفاده نمایید.

تعرفه خدمات

ثبت آگهی:

ثبت و انتشار آگهی در کلیه دسته ها کاملا رایگان می باشد.

 

ثبت آگهی بصورت ویژه:

ثبت و انتشار آگهی بصورت ویژه در بنر ها و اسلایدهای بالای صفحات اصلی به مدت 30 روز نمایش داده می شود.

هزینه آگهی ویژه 8 هزار تومان به مدت 30 روز می باشد.

نردبان:

آگهی شما تا زمان دریافت آگهی تازه تر در همان دسته بندی و شهر، به عنوان اولین آگهی نمایش داده می شود.

هزینه نردبان 4 هزار تومان می باشد.

نردبان و آگهی ویژه:

در بین آگهی های ویژه در صدر اولین ها قرار میگیرد. همچنین آگهی ویژه در بالای تمام اسلاید ها و بنر های صفحات اصلی سایت و اپلیکیشن قرار میگیرد.

هزینه نردبان و آگهی ویژه 12 هزار تومان می باشد.

 

آموزش:

کلیه مطالب و آموزش ها(اعم از آموزش های عمومی و کاری و آوسبیلدونگ) رایگان می باشند.

 

آماده سازی مدارک و ارسال درخواست توسط تیم کاریابی ما:

هزینه ساخت و آماده سازی مدارک و ارسال درخواست کار بصورت رسمی به شرکت، سازمان و کارخانجات آلمانی توسط تیم متخصص کاریابی آلمان را در این صفحه(کلیک کنید) می توانید مشاهده کنید.

 

آیا پرداخت هزینه ها با پی پال (paypal) امکان پذیر است ؟

بله این امکان وجود دارد که هزینه های ثبت آگهی ویژه و … را از طریق پی پال واریز کرد.

درخواست این نوع پرداخت را به ایمیل کاریابی و نیازمندی آلمان به نشانی info@eu-divar.com ارسال فرمایید تا لینک پی بال برای شما ارسال شود.