کاریابی و نیازمندی آلمان

عمومی - کاریابی و نیازمندی آلمان

نوشتن درخواست کاری آلمان

آموزش ارسال درخواست کار در آلمان [2022]

نحوه ارسال درخواست کار یا آوسبیلدونگ به کارفرما در کشور آلمان یکی از دغدغه های اساسی کاربران است همچنین مدارک موردنیاز و نحوه آماده سازی Lebenslauf (زندگی نامه) و Anschreiben (انگیزه نامه) برای درخواست کار، با این آموزش با ما همراه باشید

مشاغل پرتقاضا برای مهاجرت

مشاغل پرتقاضا برای مهاجرت در سال 2020

دنیا پیوسته در حال تغییر و تحول و حرکت به سوی جهانی پیشرفته با به کارگیری فناوری و تکنولوژی‌های مدرن و کاراتر می‌باشد که بیشتر از امروز با محوریت فناوری در حال رشد و توسعه است. در نتیجه در تقریبا تمام مشاغل پیشرفته نیز عنصر فناوری قابل رویت است. از میان این مشاغل، برخی از شغل‌ها پرتقاضاترند که شما را با آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

پی پال

فعال سازی تایید دو مرحله ای پی پال (2FA)

کیف پول پی پال به عنوان یکی از امن ترین کیف پول های الکترونیکی شناخته می شود. چرا که یکی از قابلیت های آن، امکان فعال سازی تایید دو مرحله ای پی پال (۲FA) است. با فعال سازی این قابلیت، حتی در صورتی که حساب پی پال شما هک شود، امکان دسترسی به موجود حساب شما وجود نخواهد داشت.

فریلنسر

سایت های فریلنسر خارجی برای کسب درآمد دلاری

این‌ روزها واژه فریلنسینگ و دورکاری کم‌کم به ادبیات شاغلین وارد شده است و خیلی‌ها دوست دارند در کنار شغل ثابت خود برای کسب درآمد بیشتر و آسان‌تر شدن پرداخت هزینه‌های اضافی زندگی‌شان به سراغ دورکاری و فریلنسر شدن بروند. بعضی از افراد هم دورکاری و فریلنسر بودن را به عنوان شغل اصلی‌شان انتخاب می‌کنند و می‌خواهند […]

اهمیت طراحی رزومه برای پذیرش تحصیلی

رزومه به عنوان پلی میان شما و استاد آینده تان عمل می‌کند، بنابراین اهمیت آن را نباید دست کم بگیرید. برای اولین اثرگذاری، مهم است که رزومه شما در میان سایر رزومه‌ها دیده شود که به نوعی علاوه بر محتوای متن، به طراحی رزومه دانشگاهی هم بستگی دارد.