کاریابی و نیازمندی آلمان
کاریابی و نیازمندی آلمان

به واسطه وجود اینترنت، راه‌های کسب درآمد دلاری بسیار متنوع شده است. یکی از راه‌های کسب درآمد ارزی، فعالیت در سایت‌های مبتنی بر click to pay است. یعنی در این سایت، شما می‌توانید برای فعالیت‌های آنلاین خود، پول بگیرید. شاید بتوان گفت کسب درآمد از سایت Swagbucks یکی از محبوب‌ترین‌های دریافت درآمد مبتنی بر click to pay است.

 

سایت Swagbucks چیست؟

در سال ۲۰۰۸ دو نفر به نام‌های Josef Gorowitz و Scott Dudelson سعی داشتن که در حوزه ارزهای مبتنی بر اینترنت فعالیت کنند و در همان سال سایت Swagbucks.com راه‌اندازی کردند که خدمات کلیکی مبتنی بر اهدای پاداش را ارایه می‌کرد. دفتر مرکزی آن هم اکنون در El Segundo کالیفرنیا قرار دارد و امروزه قراردادهای بسیاری با شرکت‌های مختلف برای افزایش بازدیدکننده دارند.

 

کسب درآمد دلاری

 

کسب درآمد از سایت Swagbucks چگونه است؟

شما با فعالیت‌های معمولی در این سایت می‌توانید شروع به جمع‌ آوری امتیازی به نام SB کنید و آن‌ها را به گیفت کارت‌های آمازون یا والمارت بری خرید تبدیل نمایید. اگر در ایران هستید، می‌توانید آن امتیاز‌ها را تبدیل به دلار پی پال کنید و به صورت نقدی دریافت نمایید یا اینکه از گیفت کارت آمازون برای خرید کتاب الکترونیک استفاده کنید. تقسیم بندی فعالیت‌ها به شرح زیر است:

۱- خرید آنلاین

اگر از مسیر سایت Swagbucks برای خرید آنلاین از شرکت‌های آمازون، والمارت، تارگت، استارباکس یا ۱۵۰۰ فروشگاه آنلاین دیگری که در این سایت معرفی شده استفاده کنید، به ازای هر دلاری که خرج می‌کنید SB دریافت خواهید کرد.

۲- پاسخ به نظر سنجی

یکی از راه‌های کسب درآمد دلاری، پاسخ به نظر سنجی‌ها در سایت Swagbucks است. بسیاری از شرکت‌ها یا حتی پژوهش‌های علمی نیاز به نظرسنجی‌هایی دارند که هزاران نفر به آن پاسخ دهند. به همین دلیل با این سایت قرارداد می‌بنند و بخشی از درآمد حاصل از این قراردادها به افراد پاسخ دهنده به صورت امتیاز SB تعلق می‌گیرد. نظر سنجی‌ها معمولا ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

 

سایت Swagbucks

 

۳- تماشای ویدیو

شما با تماشای مسابقات، سرگرمی‌ها و … آمار بازدید‌های ویدیو را افزایش می‌دهید و در نتیجه سازندگان ویدیو قادر به جذب تبلیغات در ویدیو خود خواهند بود. در نتیجه برای اهدا پول از طرف سازندگان به تماشاگران منطقی خواهد بود.

۴- سرچ کلمه در موتور جست و جو

شما به طور معمول هنگام سرچ کلمات از سرویس Google یا Bing استفاده می‌کنید، با این‌ حال موتور جست و جوی Yahoo از بقیه رقبا عقب افتاده است. شما اگر از سایت Swagbucks برای سرچ استفاده کنید در حقیقت از موتور جست و جوی یاهو استفاده خواهید کرد و بابت آن SB دریافت خواهید کرد.

۵- بازی گیم

کمپانی‌های بازی با این سایت قرار داد دارند تا بازی‌ها در بازار رقابتی بهتر دیده شوند. شما می‌توانید اقدام کسب درآمد دلاری از بازی‌های گیم معرفی شده در این سایت نمایید. یعنی با بازی گیم در زمان معیین، SB دریافت می‌کنید.

اپلیکیشن را نصب نمایید

بسیاری از افراد گاهی اوقات در مکان‌هایی مانند صف انتظار یا نوبت ویزیت پزشک و … گیر می‌افتند. سایت Swagbucks اپلیکیشن موبایل خود را طراحی کرده است تا هنگامی که افراد وقت اضافی داشته باشند، با اپلیکشن اقدام به کسب درآمد کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.